Cegléden értek el sikereket a nagyatádi judosok

Hétvégén az Alföld Kapujában sorakoztak fel a küzdőtérre az atádi judosok. Hárman közülük kiemelkedő eredménnyel tértek haza.

Vasárnap Ceglédre látogatott el a Nagyatádi Judo Club a Diák A-B Magyar kupára, hogy bevessék a nagyágyúkat!
Összesen 62 judo klub indított versenyzőket. A nagyatádi csapat egy aranyéremmel, egy bronzéremmel és egy 7. hellyel az előkelő 20. helyezést szerezte meg.

Valamennyi nagyatádi a Diák A csoportban versenyzett. Az alábbi egyéni eredmények születtek:
Takács Sára -56 kilogrammos kategóriában a magyar kupa győzteseként aranyéremmel a nyakában térhetett haza.
Kliment Zalán -38 kg-os súlycsoportban csak a döntőbe jutásért, az aranypontért (Golden Score) folyó küzdelemben maradt alul. Ám Zalán talpra állt, és egészen a bronzéremig menetelt.
Nagyon küzdelmes mérkőzések árán Krápecz Levente a -41 kg-os kategóriában, a verseny legerősebb mezőnyében az értékes 7. helyezést szerezte meg.
Ezúton is gratulálunk a küzdősportok remek művelőinek!