A tabella második helyén végzett a Nagyatádi FC

A szezon utolsó mérkőzését is megvívta az NFC Somogysárdon. Bár a meccset nem sikerült megnyernie az atádi csapatnak, a szurkolók mégis elégedettek lehetnek, hiszen a megye I.-ben 2. helyen végeztek focistáink.

Vasárnap játszotta az NFC az utolsó mérkőzését idegenben. A Somogysárd SE fogadta csapatunkat, akik bizony jócskán megdolgoztatták a fiúkat. A 31. percben a Somogysárd átvette a vezetést Németh Ádám góljával. Pár perc múlva Nikolic Vukan ugyan egyenlített, de a mérkőzés 41. percében Németh újabb Somogysárdi találattal örvezdeztette meg a hazai közönséget. A második félidőben sem sikerült megfordítani az állást az NFC-nek és az újabb kettő somogysárdi találat eldöntötte a mérkőzés végeredményét. Viszont a nagyatádi szurkolók összeségében elégedettek lehetnek a csapat teljesítményével, hiszen a tabella második helyét így is sikerült megőrizni. A Hetesi Vikár SC és az NFC  egyenlő, 65-65 pontot gyűjtött be a mérkőzéseken, ám a több győzelem csapatunk javára billentte a mérleg nyelvét. A tavaszi szezonban a vezetőedző Keszei Ferenc dobogós helyezést célozott meg csapatának. A fiúk pedig bravúrosan teljesítették a feladatot, a 3. helyről léptek előre tabellán és maguk mögé utasították a Hetesi csapatot, ami nagy szó mivel bizony már szerepeltek idén 8 ponttal is a nagyatádi csapat előtt.