Éljen a sport! - 2018 Sportbál Szerző: Herr Dávid | 2018-02-11 15:44:13 | Utoljára módosítva: 1970-01-01 01:00:00 | Címkék: sportbÁl, dÍj, sport, dÍjkiosztÓ, roxinhÁz, ÜnnepsÉg, nagyatád

Évről évre egyre nagyobb tömeget vonz a nagyatádi Sportbál. 46 díjat osztottak ki összesen az idei év legjobb sportolóinak.

Tegnap este 7. alkalommal rendezték meg a nagyatádi Sportbált. Ünnepélyes díjkiosztó ceremóniával nyitották az estét: a város elismeréséül sokan díjakat vihettek haza. 400 fő vett részt a rendezvényen, a bevételt a nagyatádi sporttevékenységek támogatására fordítják majd.

Sportbál
Sportbál - A képgaléria megtekintéséhez kattintson a képre!

Következzen a díjazottak névsora! Első körben a helyi egyesületek edzőinek és vezetőinek elbírálása alapjén az év legeredményesebb versenyzőinek osztottak ki díjakat.

Serdülő kategória:

Az év serdülő ritmikus sportgimnasztikázója: Kolics Holli
Az év serdülő lány lovasa: Stoff Sára
Az év serdülő lány dzsúdósa: Krápecz Natasa
Az év serdülő fiú dzsúdósa: Kliment Zalán Hunor
Az év serdülő lány kézilabdázója: Patak Sarolta
Az év serdülő fiú kézilabdázója: Hauptman Barnabás
Az év serdülő lány kötélugrója: Máder Hédi
Az év serdülő fiú kötélugrója: Novográdecz Bence
Az év serdülő fiú labdarúgója: Nemes Bálint
Az év serdülő fiú sakkozója: Szarka Regő
Az év serdülő fiúcsapata: TRIATÁD - Kolics Máté, Bota Bálint, Illés Marcell, Tátrai Bendegúz, Márkus Noel, Herr Andris, Kelle Barnabás, Tátrai Brúnó, Spillemann Ádám, Szakonyi Dénes, Gelicz Gergő

Ifjúsági kategória:

Az év ifjúsági ritmikus sportgimnasztikázója: Horváth Boglárka
Az év ifjúsági lány kötélugrója: Drávecz Karina
Az év ifjúsági lány lovasa: Claessens Stellaű
Az év ifjúsági lány dzsúdósa: Rácz Vivien
Az év ifjúsági lány kézilabdázója: Ángyán Blanka
Az év ifjúsági fiú kézilabdázója: Karsai Gábor
Az év ifjúsági lány labdarúgója: Morel Sára
Az év ifjúsági fiú labdarúgója: Horváth martin
Az év ifjúsági lány sakkozója: Györkös Krisztina
Az év ifjúsági fiú sakkozója: Kondákor Márk
Az év ifjúsági lány úszója: Horváth Panna

Felnőtt kategória:

Az év női ritmikus sportgimnasztikázója: Németh Szonja
Az év női lovasa: Kis Laura Eszter
Az év női labdarúgója: Józsa Bianka
Az év férfi triatlonosa: Kocsis Péter
Az év férfi labdarúgója: Nikolics Vukán
Az év férfi kézilabdázója: Kozics Attila
Az év férfi karatékája: Kiss Bence
Az év férfi tekézője: Tamás Zoltán

A nagyatádi sporttevékenységek kiemelkedő támogatóinak is osztottak díjakat, az úgynevezett "Sportaktíváknak": 

Karate: Leszkó Attila
Kötélugró: Jüngling Márton
Merengő: Ujhelyi Anita
NUTE: Nagy Balázs László
Öregfiúk: Vojkovics Gábor
Sakk: Kiss Attila
Teke: Lakosa Ferenc
Vitalitas: Kupeczki Balázs

Végezetül 7 emlékplakettet osztottak ki az év legjobb sportolóinak a helyi testnevelők, edzők és egyesületi vezetők közös döntése alapján:

Az év legjobb sportolói:

Az év legjobb utánpótlás lány sportolója: Turi Csenge, NUSE
Az év legjobb utánpótlás fiú sportolója: Márkus Noel, TRIATÁD
Az év legjobb utánpótlás csapata: Nagyatádi Kötélugró Klub, Máder Hédi, Varga Janka, Novográdecz Bence
Az év legjobb felnőtt női sportolója: Balaskó Andrea, RKC
Az év lelgjobb felnőtt férfi sportolója: Szijártó Attila, Sakk
Az év legjobb felnőtt csapata: TRIATÁD: Kocsis Péter, Tóth Gábor, Janota Zoltán
Az év legjobb edzője: Tóth Gábor, TRIATÁD

A ceremóniát a Roxínház cspatának zenés-táncos bemutatója követte, ezek után kezdődött az igazi báli hangulat. 

Fotók: Huszár Endre

Vissza az előző oldalra