Hölgymosoly, manóverseny és babakocsis futam

Garami Katalin maratonfutó, Koko párja lett a leggyorsabb hölgy. Az eXtremeManó 4 futamában 180 apróság rajtolt. Atádot a legkisebb Kocsis képviselte a Babakocsis futamon. Összefoglaló a délelőtti kísérőrendezvényekről.

Az eXtremeMan Nagyatád délelőtti kísérőrendezvényei nagyszerű hangulatban teltek a strand és az uszoda előtti téren. Ezúttal 64 hölgy nevezett a Csak fuss és mosolyogj! elnevezésű 2400 méteres távra. Az a hölgy nyerte idén is, akinek 2017 júliusában itt, Nagyatádon, az ironman teljesítése után, a célba érkezést követően kérte meg a kezét a kedvese, Kovács Koko István olimpiai és világbajnok ökölvívó.

A legkisebbek, 1-től 9 évesig négy kategóriában szaladhattak: 200, 400, 600 és 1000 méteres távon. Flander Márton magyar bajnoknak, az eXtremeMan Nagyatád pályacsúcstartójának talán még sosem volt ilyen nehéz finise, mint most: a két és fél éves Matyi fiukat próbálták berimánkodni a célba feleségével közösen.

A babakocsis futásra egy Kocsist delegált Nagyatád, egy fél éves apróságot, akit a nagynénje gurított négy keréken.