hirdetés
2022. Január 18, Kedd
Piroska napja

Holnap havazás, a héten fagyok várhatók Szerző: Herr Dávid | 2022-01-08 12:24:00 | Címkék: januÁr, idŐjÁrÁs, hideg, tÉl, nagyatád

A követező napokban csak néhány fokkal fog fagypont fölé emelkedni a hőmérséklet. Holnap délutántól pedig enyhe havazás is várható városunk felett. A jövő héten ezt követően száraz időnk lesz.

A következő napokban marad a télies, fagyos idő: éjszakánként a mínusz 5, mínusz 6 fokra is visszahűlhet. A legmagasabb nappali hőmérsékletek csak ritkán mennek 5 fok fölé, legkorábban jövő pénteken mérhetünk ennél melegebbet, aznap a jelenlegi előrejelzések szerint délután 7 fok is lehet.

A reggeli fagyok sokszor akár délig is kitarthatnak, így ügyeljünk a szélvédők jégtelenítésére! Holnap délután egy kis havazás fogja meglepni városunkat, ez akár az éjszakába is nyúlhat, de nagy hórétegre nem kell számítani. Ezt követően több napon át száraz időnk lesz.

Vissza az előző oldalra