Újabb sikereket értek el a nagyatádi judosok!

A Nagyatádi Judo Club két versenyzője kiemelkedő eredményeket ért el a legutóbbi megmérettetésen. Hétfőn rendezték meg a 2009-es születésűek országos bajnokságát Mórahalmon.

A diák „C” korosztály, azaz a 2009-es születésű judo versenyzők mérték össze erejüket a hétfői országos bajnokságon. A fiúk előtt hosszú út állt, a verseny helyszíne az alföldi Mórahalom volt. Ennek ellenére viszonylag pihenten, tele elszántsággal léptek fel a tatamira.

Takács Ábel a -45 kg-os súlycsoportban három győztes mérkőzéssel egészen a döntőig verekedte magát. Itt végül egy paksi ellenfele bizonyult a gyorsabbnak, így Ábel a dobogó második fokán végzett.

Nagy Nándor a-36 kg-os súlycsoportjában 24 indulóból az értékes pontszerző 7. helyezést érte el. Ami nem kis eredmény, tekintve hogy csak a későbbi arany és a bronzérmes versenyzőktől kapott ki.

Ábelre és Nándorra büszke a csapat és edzőik: Novák Szilvia és Botka Gábor.