Idősek karácsonya: Jézus elhozta a szeretetet

Idén is ünnepi műsorral és karácsonyi ajándékkal kedveskedtek városunk idősebb polgárainak a sportcsarnokban. A színpadon néptánc, kórusművek és óvodások előadását láthattuk.

Az, hogy ennyien eljöttek, az együvétartozás jele. A karácsony egy örökérvényű ünnep. Mert Jézus születését várjuk. Az ő világrajövetelével született újjá a szeretet. Megújult, kiteljesedett – mondta ünnepi beszédében Ormai István polgármester az Idősek karácsonya műsorán szerda délután. Már hagyománnyá vált városunkban, hogy az ünnepeket megelőző napokban megtiszteljük Nagyatád legtapasztaltabb lakóit. Az idei ünnepségen fellépett a Déryné vándorszíntársulat, a Árpád fejedelem iskola Bóbita kórusa, Perák  Vera és Máté Attila, a Fürjecske néptánccsoport és a Vadvirág néptáncsoport. Az előadás után a jelenlévőknek ajéándékcsomaggal kedveskedtek. 

Megosztás