Tető alá hozták a színpadfedést a nagyatádi építők

Kedden délután a turisztikai központban tartott taggyűlést a Nagyatádi Építők Egyesülete. Az egyesületi tagok – helyi építők – a turisztikai központ udvarán álló színpad lefedésének részleteit beszélték át. A vállalkozók túlnyomó többsége a munkájával, anyagbeszerzéssel vagy éppen pénzügyi felajánlással járul hozzá a munka elkészültéhez. A részfeladatokat az építők felosztották egymás között, és ütemtervet is készítettek, … Bővebben: Tető alá hozták a színpadfedést a nagyatádi építők