Már az ország fele szavazott, nagy volt a tumultus a délutáni órákban

11 óra és 15 óra között nagy tömegek alakultak ki a szavazóhelyeken, folyamatosan érkeztek a választópolgárok. Már 50 százalék feletti az országos és a városi részvételi arány. Városunk polgármestere is leadta a voksát.

Frissítés 18:13-kor: itt vannak a 17 órás adatok: Nagyatádon már 62,95%-os a részvételi arány, vagyis nem sokkal, de magasabb, mint az országos adat. 2018-ban ugyanekkor 64,7 százaléknál jártunk már.

Időközben stábunk ellátogatott több nagyatádi szavazókörbe is. A legtöbb helyen 10 órától kezdve tumultus alakult ki, szinte mindenhol van jelenleg is sorban állás. A 2. választókör szavazóhelyén, az Árpád iskolában állítólag már a nyitástól kezdve folyamatos az embertömeg.

Délután fél négykor városunk polgármestere, Ormai István is leadta a szavazatát.

A 15 órás eredmények alapján már az ország több mint fele szavazott, Nagyatádon hasonlóak az arányok. Ehhez képest a somogyi 2. választókörzetben valamivel alacsonyabbak az arányok. A 2018-as 15 órás eredményekhez képest csak 1-2 százalékban van most elmaradás.

Fotók: Röhrig Dániel

Megosztás