Spar Maraton: TOP 20-ban a nagyatádi triatlonista!

Aranyérmet vihetett haza a vasárnapi 33. Budapest Spar Maratonról a nagyatádi származású Janota Zoltán „Johnny”. 02:48:47.es idejével abszolút versenyben 17. helyen végzett.

Vasárnap reggel 9 órakor 6817 egyéni futó vágott neki az idei Spar Budapest Maratonnak, idén a 33. alkalommal. 69 országból érkeztek résztvevők teljesíteni a 42,195 kilométeres távot. A versenyzők között jelen volt Janota Zoltán nagyatádi triatlonista is, aki az elmúlt években rendszeresen a TOP 10-ben végzett a Nagyatád eXtremeMan-en. Most a 33. Budapest Maratonon is újabb sikert ért el: Johnny az abszolút 17. helyen ért célba. Az emberfeletti távot 02:48:47-es idővel teljesítette. Új egyéni csúcsot állított fel, korosztályában pedig aranyaérmet szerzett.